otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Pansiyon
  • Görüntüleme - 1432
  • Favori - 0
Kadir`s Tree House

Açıklama

Antalya’nın Olympos mevkiinde bulunan tesis, macera ruhunu henüz yitirmemiş gezginler için en ideal mekan!

Kadir’in Ağaç Evleri’nin kurucusu Kadir Kaya, 31 yıl önce elektriğin bile olmadığı bu bölgeye geldiğinde neredeyse Robinson Crusoe hayatı yaşamaya başlamış ve birçok güçlükle tesisi bugünlere kadar getirmeyi başarabilmiştir. 31 yıl önce birkaç evle misafirlerine hizmet veren Kadir’in Ağaç Evleri, bugün 260 kişiye hizmet verebilen, 100 Bungalov, 10 kabin ve 4 kalabalık odadan oluşan bir tesis olarak karşınızda.

Uluslararası Backpacking camiasında popüler olan Kadir’in Ağaç Evleri, 2000 yılında TNT’de yeryüzünün en iyi Hostel’i seçildi. 2010 yılında Washington Post’da, dünyada görülecek en ilginç 10 yer arasında yer aldı. 2011 yılında ise Los Angeles Times tarafından dünyanın En Cool 10 Hostel’i arasında ilk sırada yer aldı. BBC Televizyonu Olympos’ta Sırt Çantalıların İpek Yolu Belgeseli adıyla iki kez çekim yapmıştır. Discovery Channel’da da Türkiye’nin tanıtımının yapıldığı bir saatlik bir programda gösterilmiştir

Olympos’a Antalya Merkezden 80 km uzaklıktadır. Eğer havalimanından gelecekseniz, tramvay yada 600 numaralı halk otobüslerini kullanarak önce otogara geçmeniz, sonrasında ilçeler terminalinden kalkan Kumluca araçlarına binip Olympos Yol Kavşağı durağında inmeniz gerekiyor. Kumluca – Fethiye yönüne giden bütün otobüsler Olympos durağından geçerler. İndiğiniz duraktan kalkan dolmuşlara binerseniz 15dk sonra Olympos’a ulaşmış olacaksınız.

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Kadir`s Tree House için

Mesaj Yolla

Antalya Turlar

Antalya Vip Transfer Hizmetleri

Location for : Listing Title