otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Xanadu Island

Açıklama

Xanadu Island otelimiz, High Class All Inclusive konsepti ile dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine sıra dışı bir tatil keyfi yaşatıyor. Xanadu High Class Club ile tatiliniz puana dönüşüyor ve puanlarınız size özel benzersiz avantajlara dönüşüyor!

Covid-19 önlemleri ve hijyen uygulamaları ile "Güvenli Turizm Sertifikası" almaya hak kazanan Xanadu Island, sağlığınız için tüm ayrıntıları düşünüyor. Türkiye`nin batı kıyısında şirin bir kasabada, Ege`nin masmavi suları ve huzur veren yeşilinin tam ortasında, özel bir yarımadada yer alan Xanadu Island; 55.000 m2 alanda, 222 odası, high class all inclusive konsepti, lüksü konforla buluşturan sıra dışı tatil anlayışı ile her biri deniz gören süit ve villalarında, dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Tarihi dokusu, daracık romantik sokakları ve büyüleyici gece hayatı ile göz dolduran Bodrum`a 30 , Bodrum Milas Havaalanı`na 50 dakikalık sürüş mesafesinde bulunan Xanadu Island; Akyarlar Plajı`na 14, Karaincir Plaj`ına ise 30 dakikalık yürüme mesafesinde bulunarak, cazibe merkezlerine yakınlığı ile ön plana çıkıyor.

Oda Sayısı: 222

Konaklama Türü

Aktiviteler

Odalar

Suit Oda

Courtyard Süit


Göz kamaştıran deniz manzarası, özel tasarım mimarisi, odaya özel dokutulmuş eşsiz halıları, özenle seçilmiş aksesuarları ile; şık ve lüks detayları konforla buluşturan Courtyard Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

51 m² büyüklüğündeki odalarında, kaliteli bir uyku için konforlu ve geniş, çift kişilik bir yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak barındıran Courtyard Süit; giyinme alanı ve geniş banyosu ile de Xanadu farkını her detayı ile hissetmenizi sağlıyor.

Oda Özellikleri

Suit Oda

Sunset Süit


Büyüleyici deniz manzarası, her biri özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları, odaya özel dokunmuş eşsiz halıları ile lüks ve şık ayrıntılarla donatılan Sunset Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

70 m² büyüklüğündeki odalarında, çift kişilik geniş ve konforlu bir yatak ile ferah, büyük bir banyo, oturma alanı ve giyinme odası barındıran Sunset Süite, Xanadu farkını her detayı ile hissetmenizi sağlıyor.

Oda Özellikleri

Suit Oda

Deluxe Süit


Uçsuz bucaksız masmavi deniz manzarası, özel mimarisi, her biri özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları ile; lüks ile şık ayrıntılarla donatılan Deluxe Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizi bekliyor.

80 m² büyüklüğündeki geniş odalarında, çift kişilik lüks bir yatak, ferah bir banyo, oturma alanı ve konforlu bir çalışma alanı barındıran Sunset Süite, Xanadu farkını her ayrıntısı ile hissetmenizi sağlıyor.

Oda Özellikleri

Suit Oda

Manor House Süit


Ege’nin büyüleyici deniz manzarasına karşı, özenle seçilmiş eşyaları, odaya özel dokutulmuş halıları, kullanışlı mimarisi ile; konforu, lüks ve şık detaylarla buluşturan Manor Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

72 m² büyüklüğündeki odalarında, çift kişilik konforlu ve geniş bir yatak, ferah ve lüks bir banyo, giyinme odası ve oturma alanı barındıran Manor Süit, Xanadu farkını her ayrıntısı ile hissetmenizi sağlıyor.

Oda Özellikleri

Suit Oda

Romance Süit


Ege’nin göz kamaştıran deniz manzarası, her biri özenle seçilmiş eşyaları, duş ve jakuzi seçeneklerini sunan geniş, lüks banyosu ve odaya özel tasarlanmış geniş yuvarlak yatağı ile; her ayrıntısı ihtişamlı ve romantik detaylarla donatılan Romance Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

*Balayı çiftlerine özel “Romance Paket” kapsamında;

Shang-Du Spa kullanımı, Shang-Du Spa Suit` te 2 kişi için birer masaj hizmeti, tek seferlik odaya kahvaltı servisi ve 1 adet balayı fotoğrafı hizmetleri, paket kapsamında balayı misafirlerimize özel, ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Oda Özellikleri

Suit Oda

King Süit


Göz alıcı deniz manzarası, her biri özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları, konforlu oda olanakları ile her ayrıntısı şık ve lüks detaylarla donatılan King Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

85 m² büyüklüğündeki geniş süitlerinde; çift kişilik bir yatak odası, jakuzili lüks banyo, giyinme odası ve yemek masası ile oturma alanını barındıran King Süit, Xanadu farkını en ince ayrıntısına kadar hissetmenizi sağlıyor.

Oda Özellikleri

Suit Oda

Elegance Süit


Ege’nin büyüleyici deniz manzarasına karşı, özenle seçilmiş eşyaları, odaya özel dokutulmuş halıları, kullanışlı mimarisi ve ayrı iki yatak odası ile; konforu, lüks ve şık detaylarla buluşturan Elegance Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

92 m² büyüklüğündeki geniş süitlerinde, iki ayrı yatak odası ve konforlu yataklar, geniş ve lüks banyo, giyinme odası, oturma grubu ve çalışma alanını içine alan oturma bölmesi ile, Xanadu farkını her ayrıntısı ile hissetmenizi sağlıyor.

Oda Özellikleri

Suit Oda

Lavender Süit


Ege’nin göz kamaştıran deniz manzarası, özel mimarisi, her biri özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları ile her ayrıntısı şık ve lüks detaylarla donatılan Romance Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

110 m² büyüklüğündeki geniş süitlerinde; çift yatak odası ve konforlu yataklar, ferah ve lüks banyo, giyinme ve oturma bölümü barındıran Lavender Süit, Xanadu farkını her ayrıntısı ile hissetmenizi sağlıyor.

Oda Özellikleri

Suit Oda

Begonville Süit


Göz alıcı deniz manzarası, her biri özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları, konforlu oda olanakları ile her ayrıntısı şık ve lüks detaylarla donatılan Begonville Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

124 m² büyüklüğündeki geniş süitlerinde; iki ayrı yatak odası, jakuzili lüks banyo, giyinme odası ve yemek masası ile oturma alanını içeren ferah bir salon barındıran Begonville Süit, Xanadu farkını en ince ayrıntısına kadar hissetmenizi sağlıyor.

Oda Özellikleri

Suit Oda

Royal Süit


Ege’nin göz alıcı deniz manzarası ile bütünleşen Royal Süit, her biri özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları, pratik kullanım alanları yaratan özel mimarisi ve ihtişamlı oda olanakları ile şık ve lüks detayları buluşturarak, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatıyor.

238 m² büyüklüğündeki geniş süitlerinde; konforlu üç ayrı yatak odası, jakuzi ve duş içeren lüks ve ferah banyo, giyinme odası, yemek masası ve oturma alanını içeren salonu ve özel terası ile Xanadu farkını tüm detayları ile hissetmenizi sağlıyor.

Oda Özellikleri

Villa

Premium Villa


Ege’nin sonsuz mavisi ve huzur veren yeşilinin tam ortasında; iki katlı, özel havuz ve teraslı eşsiz mimarisi, özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları ve benzersiz olanakları ile lüksü konforla buluşturan Premium Villa, ihtişamlı ve ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

İki katlı Premium Villa; özel havuz ve terası, dört konforlu yatak odası, giyinme odası, tam donanımlı mutfak ve yemek masası, lüks bir salon ve çalışma alanı, biri jakuzili üç lüks ve geniş banyosu ile Xanadu farkını en ince ayrıntısına dek hissetmenizi sağlıyor.

Oda Özellikleri

Villa

Royal Villa


Ege’nin sonsuz mavisi ve huzur veren yeşilinin tam ortasında, iki katlı, özel havuz ve teraslı özel mimarisi; jakuzi, sauna ve buhar odalı lüks ve eşsiz olanakları, özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları ile her ayrıntısı şık ve lüks detaylarla bezenmiş Royal Villa, ihtişamlı ve ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

İki katlı Royal Villa; özel havuz ve barbekülü terası, jakuzi, sauna ve buhar odası, altı ayrı yatak odası, giyinme odası, tam donanımlı mutfak, kiler ve yemek alanı, geniş bir salon ile çalışma odası ve lüks ve ferah banyoları ile Xanadu farkını tüm detayları ile hissetmenizi sağlıyor.

Oda Özellikleri

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Xanadu Island için

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title