otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Starlight Resort Hotel

Açıklama

Starlight Resort Hotel özenle dizayn edilmiş geniş peyzaj alanlarından oluşan zengin bir bitki çeşitliliğine sahip mükemmel bir botanik bahçesi içerisinde kuruludur. Bu yeşillikler içerisinde ana bina, bungalov tarzı club odaları, 3 tanesi kapalı olmak üzere 15 adet havuz, aqua park, mini club, tenis kortları, futbol sahaları, at çiftliği, amfi tiyatro, thalasso & spa merkezi ve pek çok aktivite alanları ile sizlere hizmet vermektedir.

Deneyimli şeflerimiz tarafından özenle hazırlanan dünya mutfaklarından lezzetler, yaratıcı barmenlerimizin hazırladığı kokteyl ve seçkin içecekler, konaklamanızda sizlere eşsiz bir lezzet deneyimi sunacak.

Ödüllü Starlight Thalasso & SPA merkezi, yaklaşık 6.000m² kapalı alanıyla misafirlerinin dinlenmesi ve tazelenmesi için değişik konseptlerde terapi ve bakım uygulamaları ile hizmet verir. Thalasso & Spa merkezinde; Relax Türk Hamamı, Hürrem Sultan Kompleksi ve Thalasso Kompleksi bulunuyor. Uzman personeli ve birçok farklı masaj ve bakım uygulamalarıyla misafirlerine sağlıklı ve keyifli deneyimler sunuyor.

Konaklama Türü

Çevre Özellikleri

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Starlight Resort Hotel için

Mesaj Yolla

Antalya Turlar

Antalya Vip Transfer Hizmetleri

Location for : Listing Title