otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Willmont Hotel

Açıklama

İş ve ziyaret amaçlı seyahatleriniz için ideal konumda bulunan otelimiz; Lüks ve zerafetin hakim olduğu konforlu odaları,  Balıkesir’de çekim merkezi olan Alacarte Cafe & Restaurantları ile özel bir seyahat ve konaklama deneyimi sunmaktadır.

1200 m2 Californium Event Hall ve 330 m2 Francium Event Hall ile 100 kişiden 750 kişiye kadar olan düğün & nişan etkinliklerinizde hizmet vermektedir. En mutlu günlerinizi unutulmaz kılmaz için modern tasarımı, şık ekipmanları ve profesyonel ekibi ile Willmont Hotel 12 ay hizmet vermektedir. Californium Event Hall 3 tarafı raylı sistem camlar ile donatılmış olup, kış düğünlerinde kapalı alan, yaz düğünlerinde ise açık alan konforu ile sizleri davet ediyor.

Zengin açık büfe kahvaltı 06:30 – 10:00 saatleri arasında  servis edilmektedir. 100 kişilik kapalı alanı ile Alacarte Restaurant 11: 00 – 00:00 saatleri arasında İDünya ve Türk Mutfağından seçme lezzetler ile A‘la Carte hizmet vermektedir.

Her hafta sonu zengin açık büfe Brunch ile kahvaltılarınıza renk katmakta olan Restaurant şehrin merkezinde lüks ve zarafeti bir arada barındıran mimari tasarımı ile unutulmaz anılara sahip olmanıza eşlik ediyor.

*Tesis genelinde alkollü içecek satışı yapılmamaktadır

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title