otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt

The Swanpark Hotel

Butik Otel
  • Görüntüleme - 242
  • Favori - 0
The Swanpark Hotel

Açıklama

The Swanpark Hotel; 1996 yılından buyana ticari alanda faaliyet gösteren grup firmamızın gelecekteki hedef ve beklentilerine yönelik öncü bir yaklaşımla açtığı turizm sektöründe yeni can bulan butik konseptli bir hoteldir.

Doğa, Sessizlik, Huzur, konfor ve rahatlığı sizler için bir araya getirdik. Hotelimiz nehir kenarında olup, Ağva’nın en büyük nehir kenarına sahip hotelidir. Sekiz dönüm arazi içerisinde yer alan hotelimizin 20 odası bulunmakta olup, üç ayrı ana binadan oluşmaktadır.

Tamamen özel restore edilmiş mimari tasarımı tamamen kendi mimarlarımız tarafımızdan yapılmıştır. Hotel odaları bungalov ve taş bina şeklindedir. Bahçe içerisinde kayrak taşları ile görsel tasarlanmış doğa ile uyumlu alanlar ve yüzmeye elverişli bir havuzu bulunmaktadır.

Ön ve Arka bahçenin yanı sıra yeşillikler içerisinde 6 dönüm yer mevcuttur. Otopark, Oda Servisi, Yangın Merdiveni bulunur. 24 saat sıcak su, elektrik kesilmesi halinde Jeneratör hizmeti vardır. Ana binada günlük vakit geçirilebilecek oturma alanları, bar ve mutfak hizmeti, şömine keyfi yapabileceğiniz oturma odası bulunmaktadır.

Nehir kenarında manzaralı restoranı mevcuttur.

Hotelimize çocuk ve evcil hayvan kabul edilmektedir.

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title