otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Otel / Hotel
  • Görüntüleme - 252
  • Favori - 0
Sultan Cave Suites

Açıklama

Teraslarının gün doğumu, balon ve vadi manzarasını en güzel gören açılardan birine sahip olması Sultan`ın konuklarının en önemli tercih sebeplerinden biridir. Rahatlayıp manzaraya karşı içeceklerini yudumlamak isteyenlerin buşabileceği en güzel otellerden birincisi olan Sultan, instagram ve sosyal medya üzerinden de konukların en çok sevdiği ve paylaştığı otel olmaya devam etmektedir. 

Sabah balonların uçuş saatinde en yoğun anlarını yaşayan teras, gün boyu otel misafirlerinin kullanımına müsaittir.Geleneksel fakat modern bir tarz ile ayrıntılara dikkat edilerek dekore edilmiş olan Sultan`ın her köşesi bir fotoğraf karesidir. 35 odası ve çeşitli kategorileri ile sadece yetişkin misafirler için uygundur ve çocuğu olan konuklar Kelebek Group dahilinde diğer otellerimize yönlendirilmektedir. 
 
Sultan Cave Suites hem meşhur Türk kahvaltısını sonuna kadar tadıp deneyimleyebileceğiniz hem de açık büfe kahvaltısı tüm dünya mutfaklarına uygun olarak servis edilen Kapadokya`daki sayılı otellerden biridir.

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title