otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt

Sheraton Ankara Hotel & Convention Center

Otel / Hotel
  • Görüntüleme - 216
  • Favori - 0
Sheraton Ankara Hotel & Convention Center

Açıklama

Misafirperver Yaklaşım, Güvenilir Hizmet, Toplulukların Buluşma Noktası. 190 adet Classic Oda`nın her biri rahat bir uyku için özenle hazırlanmış yatağı ile sizi yeni güne en güzel şekilde hazırlayacaktır.

Şehrin en lezzetli ve keyifli restoran ve barları Sheraton Ankara`da.

Değişik ölçülerdeki toplantı salonlarımız ve deneyimli ekibimiz sayesinde farklı etkinlik taleplerinize yönelik mükemmel çözümler sağlıyoruz.

 

Odalar

Standart Oda ( Oda Sayısı: 190 )

Classic Oda


190 adet Classic Oda`nın her biri rahat bir uyku için özenle hazırlanmış yatağı ile sizi yeni güne en güzel şekilde hazırlayacaktır.

Oda Özellikleri

Standart Oda

Club Oda


17 ile 24 katları arasında yer alan Club Odalar Ankara`nın en güzel şehir manzarasına sahiptir. Misafirler Club Lounge`dan ücretsiz yararlanabilirler.

Oda Özellikleri

Suit Oda

Executive Suite


Sheraton Ankara`nın Executive Suite odaları büyük yatak odası, oturma odası, geniş ve ferah çalışma alanından oluşmaktadır.

Oda Özellikleri

Suit Oda

Diplomatic Suite


105 m2 alana sahip Diplomatic Suite içerisinde mutfak, oturma odası ve yatak odası bulunur. Sıcak renklere sahip dekorasyonu ile huzur veren bir atmosfer sunar.

Oda Özellikleri

Suit Oda

Presidential Suite


Kulenin en üstünde yer alan 160 m2 genişliğindeki alan lüks tasarımı ile şıklığın ve konforun buluştuğu mükemmel bir atmosfer sunar.

Oda Özellikleri

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title