otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt

Ramada Plaza by Wyndham İzmir

Otel / Hotel
  • Görüntüleme - 263
  • Favori - 0
Ramada Plaza by Wyndham İzmir

Açıklama

Sayısız tarihi güzellikleri ile dünyanın en eski ve en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’in merkezinde bulunan Ramada Plaza By Wyndham İzmir, şehrin dinamik iş ve alışveriş sahalarına olan yakınlığı, Uluslararası İzmir Fuar Alanı’na, Arkeoloji Müzesi ve İzmir Körfezi kıyısındaki muhteşem Kordon’a yürüme mesafesindeki konumuyla ulaşım açısından misafirlerine büyük bir rahatlık sağlıyor. Adnan Menderes Havaalanı’na 17 km uzaklıktaki otel, misafirlerini, İzmir şehir hayatının kalbinin attığı yerde ağırlıyor. Otelin, 15’i özel dizayn edilmiş Executive süit, 12’ si Superior süitlerden oluşan, son teknolojilerle donanımlı 207 odası, gerek iş, gerekse eğlence amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş.

Ramada plaza İzmir İzmir, dünyaca ünlü antik kent Efes ve popüler tatil destinasyonları Kuşadası, Çeşme ve Bodrum gibi yerel cazibe merkezlerine yakınlığı açısından da ideal bir başlangıç noktasıdır.

Otel bünyesinde yer alan tüm restoranlarda, geleneksel Türk ve çağdaş dünya mutfaklarının en seçkin örnekleri misafirlerin beğenisine ve damak tadına sunuluyor.

Oda Sayısı 207

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title