otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Naturella Apart & Hotel

Açıklama

1992 yılında Kemer`in Merkezinde, dağın yamacında, çam ormanlarının arasına konumlanmiş olan Naturella tüm Kemer`i ve Akdeniz sularını hatta Antalya`yı dahi̇ tepeden seyreder. Bahçesinde Akdeni̇z iklimine ait olan tüm narenciye çeşitleriyle Naturella isminin hakkını sonuna kadar vermektedir. Kemer Merkez`de ilk Akdeni̇z apart otel tipi konseptini gerek mimari yapısı ile gerek hizmeti ile hala yaşatan, Akdeniz konaklama tipi dokusunu koruyan tek apart oteldir. Otel, yüksek konum itibari ile yazın Kemer`de var olan nemi en az hissettirir. Bahçeye açılan çifter balkonları ile klimasız da konaklamaya elverişlidi̇r. Odalarının yarısından çoğu deniz manzaralı iken diğer bir yarısı da bahçe ve dağ manzaralıdır. Doğa ile iç içe olmayı seven doğallıktan ödün vermeyen herkesi̇ Naturella`ya bekleri̇z.

Tesis Özellikleri

Odalar

Apart Oda

1+1 Deniz Manzaralı Apart Oda


1+1 Apart Odamızda sizi Kemer`in eşsiz Beydağları manzarası karşılıyor. Kemer`e kuşbakışı bakan odalarımızda hem şehri hem de denizi görebilmektesiniz. Her iki yanına dağları alan odamız ön cepheden denizi hatta hava açık ise Antalya Kundu`yu dahi seyredebilirisiniz. Mini mutfağımızda yemek hazırlayabileceğiniz tüm mutfak gereçleri mevcuttur. Odalarımızda Kemer`in eşsiz havasını doyasıya tadımlayacağınız geniş balkonlara ve teraslara sahiptir. Balkonlarımız hemen hemen her odamızda iki adet bulunmaktadır. İki adet balkon olmayan odalarımız da ise bir tane büyük teras mevcuttur. 

Oda Özellikleri

Apart Oda

1+1 Deniz Manzaralı Apart Oda


1+1 Apart Odalarımız otuz yıldır bebeğimiz gibi büyüttüğümüz Turunçgil bahçemize bakmaktadır. Bahçemiz tam bir Akdeniz botanik bahçesi gibidir. Greyfurt, Turunç, Portakal, Limon, Avokado, Güller ve Begonviller ile kaplı bahçemize uyanacağınız balkonlara ve ahşap pencerelere sahip olan apart odalarımızda dilediğiniz yemekleri pişirebileceğiniz mini mutfağımız ve rahatlıkla tüm kıyafetlerinizi yerleştirebileceğiniz geniş gardroplarımız mevcuttur.

Oda Özellikleri

Studio Oda

Stüdyo Deniz Manzaralı Oda


Stüdyo Apart Odalarımız Toros Dağları ve Kemer manzaralı ferah ve havadadır. Stüdyo Apart Odamızda Ahşap pencerelerinizden odanıza giren turunçgil kokusu ile dingin bir tatili deneyimleyeceksiniz.

Oda Özellikleri

Apart Oda

Stüdya Bahçe Manzaralı Apart Oda


Mini odanızda ihtiyacınız olan her şey sizinle. Bahçeye açılan şirin balkonlarında huzur içinde kitabınızı okuyabilir, Odanızın içerisindeki mini mutfağınız ile tatilinizde dilediğiniz yemekleri pişirebilirsiniz.

Oda Özellikleri

Aile Odası

2+1 Suit Aile Odası


2+1 Apart Deniz ve Orman Manzaralı Daire 1 Adet

Oda Özellikleri

Standart Oda

Deniz ve Şehir Manzaralı Otel Odası


Deniz ve Şehir Manzaralı Otel Odası

Oda Özellikleri

Standart Oda

Bahçe Manzaralı Otel Odası


Bahçe Manzaralı Otel Odası

Oda Özellikleri

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title