otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Butik Otel
  • Görüntüleme - 276
  • Favori - 0
Mata Butik Hotel

Açıklama

Muhteşem bir doğa, doğayı tamamlayan Göksu deresi ve doğal güzellikleri ile ailenizle ve sevdiklerinizle şehirin kalabalığından ve gürültüsünden uzakta dinlenebileceğiniz bir konaklama deneyimi ve keyiflice zaman geçirebileceğiniz bir tatil sizleri bekliyor.

Otelimiz Göksu deresi kenarında kurulu, eşsiz bir doğa ile iç içe konumdadır. Mata Mimarlık tarafından inşa edilmiş olan Mata Boutique Hotel, Ağvada dere kıyısı ve denizin birleştiği nadir noktalardan biri üzerine kurulmuştur. Özenle inşa edilmiş odaları ve doğa ile uyumlu mimarisi ile ön plana çıkan otelimiz Göksu deresinin huzurlu ortamı ile lezzeti ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Sizlere en iyi ve en güzel lezzetleri sunabilmek için buradayız. Her türlü organizasyon ve yemek sunumu için hizmetinizdeyiz. Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda profesyonel kadromuz eşliğinde keyifli bir lezzet yolculuğuna çıkabilirsiniz. Yemek yemek keyiftir bu keyfi yaşatmak ve sizleri mutlu etmek ilk amacımızdır.

Mata Butik Otel farkıyla Ağva`ya gelin bu keyfi hep birlikte yaşayalım bu lezzet durağını keşfedelim ve hayatınıza yepyeni bir renk katalım.

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title