otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Livane Apart Otel

Açıklama

Livane Apart Otel, turizmin kalbinin attığı Antalya’daki en güzide ilçe olan Alanya’nın merkezinde yer almaktadır. Merkezi konumu sayesinde başta meşhur Kleopatra Plajı olmak üzere birçok ünlü plaja oldukça yakın bir noktadır. Özellikle Kleopatra Plajı’na yalnızca 25 metre uzaklıkta bulunan apartımız Alanya’da bulunan en ucuz ve kaliteli otellerin başında gelmektedir.

Bugüne kadar tüm misafirlerine 1+1 ve 2+1 oda seçenekleri ile 90 m² büyüklüğe kadar ferah alanlar sunan otelimiz uzun yıllardır bu sektörde göstermiş olduğu faaliyetlerini geliştirmeye devam etmektedir. Bu geniş alanlar sayesinde alışılagelmiş tek ya da 2 kişilik oda anlayışından çıkarak 6 kişilik odalara kadar hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz. Bu yönümüz ile yerli turistlerin gözdesi olduğumuzu belirtmekten de gurur duyarız. Her zaman en iyisini en uygun yol ve yöntemler ile misafirlerine sunan Livane Apart Otel olarak siz ve aileniz için Alanya’nın göbeğindeki eviniz olmaya büyük bir mutlulukla devam etmekteyiz.

Tatilinize deniz, havuz, kum ve güneş haricinde farklı deneyimler de katmak istiyorsanız tam olarak doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Tekne turlarından raftinge, jeep ile safari turlarından doğa yürüyüşlerine kadar birbirinden farklı birçok organizasyona imzasını atan iş birlikçi ekiplerimiz sayesinde dilediğiniz gün sadece otel içerisinde kaydınızı yaptırarak bu etkinliklere katılabilirsiniz.

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title