otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Otel / Hotel
  • Görüntüleme - 238
  • Favori - 0
Efeler Hotel

Açıklama

Efeler Otel Aydın’ın merkez otellerinden biri olup 2015 yılında hizmete girmiştir. Müşteri potansiyelimiz ve çalışma prensiplerimiz ile önce müşteri ilişkisi ilkesiyle çıktığımız bu yolda, çağdaş ve kurumsal yapımız ile Aydın’ın ve bölgemizin öncü otellerinden biridir.

Misafirlerimizin bizi tercih etmeleri için ulusal ve uluslararası standartlarını Türk konukseverliği ile birleştirip, sektöre yön veren aktörlerden biri olmak ve marka değerimizi yaratmaktır. Efeler Otel, Türkiye`nin yükselen değeri olan turizm ve otelcilik alanında ayrıca yeni yatırımlar da hedeflemektedir.

Siz değerleri misafirlerimizi en iyi hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Konuklarımıza günün yorgunluğunu ve iş stresini, sakin bir ortamda atmasını sağlamak için gereken her türlü hizmeti sunuyoruz. 40 standart, 10 Adet Aile Odası, 5 Adet Suit Oda Olmak üzere 120 yatak kapasitesiyle tam konfor hizmet sunarken ayrıca 100 kişilik kahvaltı salonu ve Alakart Restourantı bulunmaktadır. Lobi barında ise konuklarımıza alkolsüz soğuk-sıcak içecekler sunulmakta ayrıca oda servisimiz, siz sayın konukların 24 saat hizmetindedir.

Oda Sayısı 55

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title