otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Tatil Köyü
  • Görüntüleme - 278
  • Favori - 0
Doğa Tatil Köyü

Açıklama

Şile`de 358 dönümlük bir alan üzerine kurulu olan Doğa Tatil Köyü, İstanbul dışında fazla uzağa gitmeden tatil yapabileceğiniz Güvenli Turizm Sertifikasına sahip mükemmel bir tesistir. Sıradışı mimarisiyle dikkat çeken ve konsept bir otel olan Doğa Tatil Köyü`nde çocuklarýnýz için mini oyun parkı, doða severler için gölet,eğlence arayanlar açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca Amerikan bilardo, 3 bant bilardo,masa tenisi, halı saha futbol, basketbol ve voleybol sahası, ve outdoor eğitim alanlarıyla sporseverler için farklı bir seçenekler sunmaktadır.

600 Kişi kapasiteli Canlı Müzik yapılabilen kapalı Doða Restoran, Açık alanda yemek yiyebileceğiniz Güverte Restaurant, Kurumsal toplantılarınız için kullanmak amacıyla 185 m2`lik büyük toplantı salonu,140 m2`lik küçük toplantı salonu ile grup toplantılarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıca Outdoor alanlarýmýzda gruplarınız için ekip çalışmasını güçlendirmek adına çeşitli oyunlar oynayabilir ve parkurlar kurabilirsiniz. 

Şehrin kalabalık ve bulantıcı ortamından uzak Balo salonumuz, havuz kenarımız, yeşil alanlarımız ve amfi tiyatromuzda hayatınızın en anlamlı evetini diyeceğiniz hayallerinizin düğününün Doğa Tatil Köyü`nde yapabilirsiniz.

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title