otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Chingene Glamping

Açıklama

Chingene Glamping, İtalya’dan esen rüzgâr ile oluşturulmuş bir kültür tatilidir. İtalya Gipsy yaşam tarzını bir tatil alanına dönüştürerek sizlere en bir kültürü yaşatmayı hedeflemekteyiz. Çadırlarımız ve karavanlarımız tamamen bu kültür alanına uygun olarak düzenlenmiş bir tatil anlayışı ile dünyanıza farklı bir bakış açısı katmayı hedefliyoruz.

Rezervasyonunuzu bizlere ait OTA (Otel Travel Agency) kanalından yapabilir ve müsaitlik durumunu kontrol edebilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen yapımız ve extranet alanlarımız ile sizlere her zaman son bilgileri sunmaktayız. Bu sayede konaklama noktasında istenmeyen olaylar ya da sorunlu bir tatil sürecini sizlere yaşatmıyoruz. En iyi hizmeti alabileceğiniz tatil alanımızda sizler için en iyi etkinlikleri de düzenlemekteyiz.

Hijyenik özel kumaşlardan imal edilen çadırlarımız mevsimsel olarak şömine soba kurulabilen ısı ve su geçirmeme özelliğine sahiptir. İçerisinde Özel ahşaptan imal edilen 2 kişilik Kraliçe bazalarımız konforunuz için ergonomik yataklar ile kombine edilmiştir. İçerisinde kişiye özel duş ve wc’si bulunmaktadır.

Glamping alanımıza aynı zamanda kendi çadırı ile gelmek isteyen misafirlerimiz için hazırladığımız özel çadır platformlarımız mevcut olup, kendilerine özel kamp alanımız da bulunmaktadır.

* Çadırlarımız klimalıdır.

* Yataklar Queen size bed

* Chingene Çadırı 17 m2

Chingene Glamping olarak tesisimizde, bölgenin tarımsal alanlarda da faaliyet göstermesi sebebi ile, organik ve günlük ürünler kullanıyoruz.

Fiyata dahil olarak sunulan kahvaltı servisimiz Covid-19 ve HACCP Gıda - Hijyen kriterlerini göz önünde bulundurarak, tabak servisi şeklinde sunulmaktadır.

Snack Bar ‘ımızda Fast – Food ve pratik yemek menülerimiz ile siz misafirlerimize Gün içerisinde de hizmet veriyoruz.

Gün boyu içecek hizmetlerimiz Self-Service olarak Bar’ ımızdan hizmet vermektedir.

Akşamları misafirlerimizin kendi çadırları önünde kullanabilecekleri kullanıma hazır mangalları ve taze et ihtiyaçları yine Restoranımızdan temin edilebilir. Aynı zamanda Restoranımız aperatif yemek çeşitleri ile damak zevkinize hitap etmektedir.

Tesisimize dışarıdan Yiyecek ve İçecek sokulması kesinlikle yasak olup, aksi durumlarda Yönetimin belirlemiş olduğu Servis Bedeli tahsil edilir.

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title